Thajské masáže Lin

tradiční thajské olejové masáže, tradiční čínské baňkování

Upozornění

Facebook page:

Sledujte nás na facebooku

Thajské masáže Lin na facebooku

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

Nabídka služeb masážního salonu

Tradiční thajské olejové masáže celého těla

tradiční thajské olejové masážeJedná se o soubor technik vyučovaných dle starých mistrů orientu. Kouzlo spočívá v přesném silovém působení na tlakové body a centra energie těla, v kombinaci s protažením svalů, šlach a kloubů. Výsledkem je celkové uvolnění těla a mysli - relaxace.

Po masáži byste neměli v ten den provádět jakékoli namáhavé činnosti.

 

 

Tradiční čínské baňkování zad

tradiční čínské baňkování

V tradiční čínské medicíně je baňkování známé tisíce let a je stále vyhledávané pro své pozitivní účinky pro regeneraci.

 Důsledkem aplikace tradičního čínského baňkování může být zarudnutí kůže, drobné otlačeniny až modřiny, které během 4-7 dní zmizí. Jejich velikost a rozsah záleží na délce a intenzitě přiložení baněk a také na tom, zda jste na baňkách poprvé nebo opakovaně. Je to naprosto běžná záležitost.

Po absolvování baňkování dodržujte klid. Minimálně dvě hodiny si nesahejte na záda, kde bylo provedeno baňkování - pro regeneraci a zanesení možné infekce. Minimálně v ten samý den již neprovádějte žádné namáhavé činnosti.

Upozornění - průběh masáže a baňkování

V obou případech je třeba, abyste si přinesli vlastní ručník. Baňkování zad se provádí pouze na zádech a stačí si svléci pouze oblečení od pasu nahoru (triko, košile,...). Pouze pro masáž celého těla se klient svlékne do spodního prádla, které je nutné z hygienických důvodů.

 

Masážní salon v ChrudimiVýzdoba salonuObjednávky na masáže a baňkování:
telefon: 739 953 752 (po-pá 19-20h)
e-mail: lin@thajskemasazelin.cz
salon: Široká ulice 118, Chrudim